Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn

hledat

Ubytování a vybavenost

Rekreační středisko Jasenka

Areál

Hotelový dům

Celkem 20 pokojů v hotelovém domu Slunečnice nabízí možnost pro komfortní ubytování až 48 hostů. V přízemí budovy se nachází 12 dvoulůžkových pokojů. V prvním poschodí budovy je připraveno 8 dvoulůžkových pokojů vždy s možností jedné přistýlky na pokoj.

Každý pokoj je vybaven dostatečnými úložnými prostory, stolkem se židlemi, lednicí a koupelnou se sprchovým koutem včetně sociálního zařízení.

V přízemí budovy se rovněž nachází místnost pro úschovu kol, případně lyží v zimních měsících.

Ubytování v chatkách

Maximální ubytovací kapacita v 10 samostatně stojících patrových chatách je 50 lůžek. Každá chata nabízí možnost až 5 lůžek, přičemž se jedná o čtyři standardní lůžka a jednu přistýlku.

Každá chata je vybavena regulovatelným vytápěním a v přízemí naleznete manželskou postel, rozkládací gauč, stolek se židlemi, lednici, předsíň včetně úložných prostor a oddělené sociální zařízení se sprchovým koutem. V patře, kam se dostane po točitém schodišti, jsou umístěny dvě oddělené postele s nočním stolkem.

V přízemí budovy se rovněž nachází místnost pro úschovu kol, případně lyží v zimních měsících.

Restaurace

V hlavní budově je umístěna prostorná stylová jídelna s výhledem na celý areál střediska. Na jídelnu přímo navazuje bar se salonkem, kde si budete moci odpočinout u šálku kávy nebo čaje. Z jídelny je rovněž možný vstup na terasu se zahrádkou a v letních měsících i grilem.

Ostatní

K dispozici je také plně vybavená zasedací místnost s kapacitou 20 osob, dětský koutek, herna se stolním tenisem, kulečníkem a šipkami. V areálu můžete využívat multifunkční hřiště, beachvolejbalový kurt, dětské hřiště, rybník s možností koupání.